نرم افزار فتوشاپ Photoshop چیست؟
نرم افزار فتوشاپ (Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس ها و نگاره ها به کار می رود.

آخرین نسخهٔ رسمی این نرم افزار نسخه چهاردهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی سی شناخته میشود. (سی اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است.)


کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کاردارند، به نوعی نیازمند نرم افزار Photoshop هستند. به کمک نرم افزار فتوشاپ، شما می توانید تصاویر مورد نظرتان را ایجاد کنید. عکس هایتان را ویرایش کنید و تغییر دهید. اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می گذارد، از فتوشاپ  برای تولید و ویرایش عکس ها در فرمت های دیجیتال به خصوص برای استفاده در وب سایت ها استفاده می شود.

چرا برای آموزش فتوشاپ، اساطیر را انتخاب می کنید؟


   ✅ سابقه بالای تدریس اساتید این مرکز در برگزاری دوره های متنوع و متعدد
   ✅ با هدف ارتقاء سطح آموزش ضبط ویدئو هر جلسه باعث عدم اتلاف وقت جهت نت برداری حین آموزش و نیز امکان بازبینی آموزش ها و در نهایت باعث افزایش کیفیت یادگیری خواهد شد.
   ✅با توجه به محدودیت در ثبت نام(به لحاظ حفظ کیفیت آموزشی) و استفاده هر کار آموز از یک سیستم امکان تمرکز مدرس بر هر یک از کارآموزان و افزایش کیفیت آموزشی وجود خواهد داشت.

  ✅ به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره به صورت یک سوم ظرفیت (سه تا هفت نفره) برگزار می شود.


طول دوره 1 ماه  شهریه دوره 1.000.000تومان
#گروه آموزشگاه های اساطیر، مهارت های هفتگانهICDL،دوره جامع سخنرانی حرفه ای و فن بیان،حسابداری مالی با رایانه


# آموزشگاه کامپیوتر # آموزشگاه کامپیوتر مشهد # دوره ICDL # کلاس کامپیوتر # کلاس کامپیوتر مشهد # مدرک کامپیوتر # طراحی نما

# مدیر آموزشگاه # دوره کامپیوتر # آموزشگاه اساطیر # مهارت فنی و حرفه ای # مدرک فنی و حرفه ای # آزمون ICDL # برنامه نویسی کامپیوتر

# دیپلم # دیپلم کامپیوتر # دیپلم آسان # دیپلم اداری # دیپلم امور اداری # دیپلم آموزش و پرورش # دیپلم ارزان # دیپلم فوری