دوره آموزشي مهارت هاي هفت گانه ICDL يک دوره مقدماتي و در عين حال کامل و جامع براي آموزش اصول و مباني کار با کامپيوتر است. ICDL فرم مخفف شده عبارت International Computer Drivers License و به معناي گواهينامه بين المللي کاربري کامپيوتر مي باشد و دوره هاي آموزشي مهارت هاي هفت گانه ICDL در سرتاسر جهان به آموزش مباحث و مفاهيم يکسان مي پردازد و در نهايت به فراگيران اين دوره مدرک ICDL اعطا مي شود. فراگيران با شرکت در دوره آموزشي مهارت هاي هفت گانه ICDL علاوه بر آشنايي با اصول و مباني کامپيوتر مهارت هاي مورد نياز براي استفاده از چهار نرم افزار بسيار پر کاربرد ورد ، اکسل ، اکسس و پاور پوينت را نيز که در زمره کاربردي ترين نرم افزارهاي پکيج آفيس هستند را فرا مي گيرند.

ضرورت شرکت در دوره آموزشي ICDL  چيست ؟   

شرکت در دوره هاي آموزشي ICDL زمينه ساز ورود افراد به دنياي مدرن به شمار مي رود . در دنياي مدرن امروز که انجام ساده ترين و پيش پا افتاده ترين امور نيازمند آشنايي با ابزارهاي مدرن و کامپيوتري است مي توان ادعا کرد که عدم آشنايي با اصول و مباني کاربري کامپيوتر برابر با بي سوادي ، کم سوادي و نا تواني در انجام امورات روزمره افراد محسوب مي شود . از آنجا که در عصر حاضر فراگيري علم کامپيوتر يکي از ملزومات مورد نياز براي برقراري ارتباط با محيط پيرامون و خود کفايي در انجام امور روزمره به شمار مي آيد ، دوره آموزشي ICDL به عنوان اولين دوره آموزشي کامپيوتري و به عنوان دوره مقدماتي و پيش نياز براي ورود به ساير دوره هاي کامپيوتري از اهميت قابل توجهي برخوردار شده است  .  
با توجه به اين مهم که امروزه ملاک هاي ارزيابي سطح علمي و توانايي هاي افراد در حال رشد و توسعه مي باشد و توانايي کار با برنامه هاي مختلف و کاربردي کامپيوتري به يکي از اصلي ترين ملاک هاي ارزيابي افراد تبديل شده است آشنايي با مهارت هاي اصلي کار با کامپيوتر براي همه افراد به يک ضرورت اجتناب ناپذير تبديل شده است و دوره هاي آموزش ICDL به عنوان دوره هاي آموزشي که فراگيران را با اصول و مباني کار با کامپيوتر آشنا مي کند در ليست دوره هاي آموزشي ضروري و بسيار پر مخاطب آموزشگاه ها  قرار گرفته است .از آنجا که مدرک ICDL يک مدرک بين المللي است فراگيران پس از شرکت در دوره هاي آموزشي ICDL در صورت کسب حداقل نمره قابل قبول و دريافت گواهينامه ICDL  موفق به اخذ يک مدرک بين المللي شده اند و در هر کجاي دنيا مي توانند با توجه به گذراندن اين دوره و دريافت مدرک براي شرکت در دوره هاي آموزشي پيشرفته تر و تخصصي اقدام نمايند. علاوه بر این شرکت در دوره ICDL، مزایای دیگری دلایل دیگری دارد که عبارتند از:


  • گواهینامه ICDL مورد قبول سازمان‌های بین المللی و شناخته شده است.

  • دوره ICDL تنوع موضوعات و مطالب درسی زیادی دارد.

  • یادگیری مهارت‌های مختلف تنها در یکی دوره

  • افزایش شانس استخدام

  • به روز کردن اطلاعات و مهارت های کار با رایانه


دوره آموزشي  ICDL  براي چه افرادي مفيد است ؟


همان طور که پيشتر نيز به اين مساله اشاره کرديم امروزه شرکت در دوره هاي آموزشي ICDL به يک ضرورت اجتناب ناپذير تبديل شده است تا جايي که عدم آشنايي با اصول و مباني کامپيوتر به منزله کم سوادي و نا تواني در انجام امورات جاري و روزمره افراد به شمار مي رود . در اين بخش با بررسي افراد و اقشاري که شرکت در دوره هاي آموزشي ICDL مي تواند براي آن ها اهميت خاصي برخوردار باشد بر ضرورت هر چه بيشتر شرکت دوره هاي آموزشي ICDL تاکيد خواهيم کرد . 
دوره آموزشي ICDL يکي از دوره هاي ضروري براي افرادي است که قصد ادامه تحصيل در مقاطع مختلف را دارند. 
دوره آموزشي ICDL يکي از دوره هاي آموزشي ضروري براي کليه افرادي است که قصد ورود به بازار کار را دارند . 
دوره آموزشي ICDL  يکي از دوره هاي آموزشي ضروري براي کارمندان دولت و مراکز نيمه دولتي و خصوصي به شمار مي رود .  
دوره آموزشي ICDL به دليل برخورداري از آموزش نرم افزار هاي مختلف با قابليت هاي مختلف يکي از دوره هاي آموزشي ضروري براي محققان و افرادي که به تحقيق و بررسي و ارائه انواع مختلف گزارش در قالب هاي مختلف علاقه مند هستند محسوب مي شود. 
از آنجا که دوره آموزشي مهارت هاي هفت گانه ICDL به عنوان اولين و اصلي ترين دوره آموزشي براي ورود به دنياي مدرن کامپيوتر به شمار مي رود اين دوره يکي از دوره هاي ضروري براي افرادي که قصد ادامه تحصيل در حوزه علوم کامپيوتر را دارند نيز به شما مي رود .
و درنهايت آشنايي با مهارت هاي هفت گانه ICDL براي کليه افرادي که خواهان همسو شدن با روند رو به رشد دنياي تکنولوژي هستند يک دوره آموزشي کاملا ضروري محسوب مي شود. 
دوره آموزشي مهارت هاي هفت گانه ICDL دوره اي است که متقاضيان براي شرکت در آن به گذراندن پيش نياز خاصي نياز ندارند و اين دوره براي بسياري از دوره اي پيشرفته تر به عنوان دوره پيشنياز محسوب مي شود به اين ترتيب فراگيران با شرکت در دوره هاي آموزشي ICDL علاوه بر کسب دانش ، تخصص ، توانايي و مهارت هاي مورد نياز براي کار با نرم افزارهاي مختلف زمينه ورود خود به دوره هاي آموزشي پيشرفته تر را نيز فراهم خواهند کرد .


چرا برای آموزش فتوشاپ، اساطیر را انتخاب می کنید؟   ✅ سابقه بالای تدریس اساتید این مرکز در برگزاری دوره های متنوع و متعدد
   ✅با توجه به محدودیت در ثبت نام(به لحاظ حفظ کیفیت آموزشی) و استفاده هر کار آموز از یک سیستم امکان تمرکز مدرس بر هر یک از کارآموزان و افزایش کیفیت آموزشی وجود خواهد داشت.

 ✅ به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره به صورت یک سوم ظرفیت (شش تا نه نفره) برگزار می شود.

طول دوره 2 ماه  و شهریه دوره با 50 درصد تخفیف ویژه : 900.000 تومان
#گروه آموزشگاه های اساطیر، مهارت های هفتگانهICDL،دوره جامع سخنرانی حرفه ای و فن بیان،حسابداری مالی با رایانه


# آموزشگاه کامپیوتر # آموزشگاه کامپیوتر مشهد # دوره ICDL # کلاس کامپیوتر # کلاس کامپیوتر مشهد # مدرک کامپیوتر # طراحی نما


# مدیر آموزشگاه # دوره کامپیوتر # آموزشگاه اساطیر # مهارت فنی و حرفه ای # مدرک فنی و حرفه ای # آزمون ICDL # برنامه نویسی کامپیوتر


# دیپلم # دیپلم کامپیوتر # دیپلم آسان # دیپلم اداری # دیپلم امور اداری # دیپلم آموزش و پرورش # دیپلم ارزان # دیپلم فوری