نرم افزار رویتRevit چیست؟
نرم افزار اتودسک، رویت Auto desk Revit نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان است که برای استفاده مهندسی معماری، مهندسی عمران و تاسیسات و برای مدلسازی سه بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی کاربرد دارد. کار با نرم افزار رویت ساده و لذت بخش است. شما با یادگیری نرم افزار Revit کاملا بی نیاز از نرم افزار هایی مثل اتوکد AutOCAD یا تری دی مکس 3Ds MAX می شوید.


نرم افزار رویت دارای سه نسخه رویت معماری، رویت عمران و رویت تاسیسات است. نرم افزار رویت قابلیت ارتباط با دیگر نرم افزارهای BIM از طریق IFC و نیز اتوکد و تری دی مکس را دارد. ماژول های نرم افزار رویت شامل Revit Architecture و Revit Structure و Revit MEP می باشد. رویت نرم افزاری محصول شرکت AutoDesk است. و نزدیک ترین نرم افزار به AutoCAD است. و در واقع ترکیبی است از اتوکد و تری دی مکس. با آموزش نرم افزار رویت می توانید نقشه بکشید، سه بعدی کنید، متریال بدهید و رندر بگیرید.


با توجه به شیوه استفاده از نرم افزارهای مشابه مانند اتوکد AutoCad و تری دی مکس  کم رنگ شده و نرم افزارهای قدرتمند رویت Revit جایگزین خواهد شد.
نرم افزار رویتRevit در معماری و ساختمان

اتودسک رویت  نرم افزار مدلسازی اطلاعات ساختمان است که برای استفاده مهندسان معمار، مهندسان عمران و تاسیسات کاربرد دارد و برای مدلسازی سه بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی کاربرد دارد.
نرم افزار رویت به کاربران توان طراحی ساختمان و سازه و مولفه های آن به صورت سه بعدی (3D)، یادداشت و علامت گذاری با عناصر دوبعدی و دسترسی اطلاعات ساختمانی از پایگاه داده های مدل ساختمان را می دهد.همچنین پروژه متره و برآورد با Revit به راحتی انجام پذیر است.


چرا برای آموزش Revit، اساطیر را انتخاب می کنید؟

   ✅ سابقه بالای تدریس اساتید این مرکز در برگزاری دوره های متنوع و متعدد
   ✅ با هدف ارتقاء سطح آموزش ضبط ویدئو هر جلسه باعث عدم اتلاف وقت جهت نت برداری حین آموزش و نیز امکان بازبینی آموزش ها و در نهایت باعث افزایش کیفیت یادگیری خواهد شد.
   ✅ بر خلاف دوره های گروهی ،در دوره های خصوصی امکان تمرکز مدرس بر هر یک از کارآموزان و افزایش کیفیت آموزشی وجود خواهد داشت.

  ✅ به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی این دوره به صورت خصوصی (یک تا سه نفره) برگزار می شود.


طول دوره 15 جلسه شهریه دوره 2.200.000 تومان

#گروه آموزشگاه های اساطیر، مهارت های هفتگانهICDL، دوره جامع سخنرانی حرفه ای و فن بیان، حسابداری مالی با رایانه، طراحی نما و دکوراسیون داخلی

#آموزشگاه کامپیوتر #آموزشگاه کامپیوتر مشهد #دوره ICDL #کلاس کامپیوتر #کلاس کامپیوتر مشهد #مدرک کامپیوتر #طراحی نما

#مدیر آموزشگاه #دوره کامپیوتر #آموزشگاه اساطیر #مهارت فنی و حرفه ای #مدرک فنی و حرفه ای #آزمون ICDL #برنامه نویسی کامپیوتر

#دیپلم #دیپلم کامپیوتر #دیپلم آسان #دیپلم اداری #دیپلم امور اداری #دیپلم آموزش و پرورش #دیپلم ارزان #دیپلم فوری